GWA, spol. s r.o. Litomyšl

O naší společnosti

Pohled na firmu

GWA, spol. s r.o., sídlící v Litomyšli, byla založena v roce 1991 jako obchodní společnost v oboru inženýrských sítí a rozvodů z polyetylénu. Dodává plastové potrubní systémy a ostatní plastové komponenty pro vedení různých médií ve vodárenství, plynárenství, potravinářském a chemickém průmyslu. Specializuje se na polyethylenové potrubí, tvarovky, elektrotvarovky a armatury z materiálu PE 100.

Další info: Náš certifikát

Další informace:

Historie firmy a popis naší činnosti

Do roku 2003 firma GWA, s.r.o. dodávala produkty z PE 80, letos již není zahrnuta ve výrobním procesu. Standardní dimenze (20 - 315 mm) jsou skladovány ve větším množství, což umožňuje export zboží do 24 hodin na místo určení v ČR.

Atypické dimenze zajišťuje na poptávku do 14 dní. Veškeré zboží dodávané firmou GWA, spol. s r.o. bylo podrobeno zkouškám v Institutu pro testování a certifikaci ve Zlíně dále certifikace DVGW, IIP, vlastní prohlášení o shodě a odpovídá požadavkům příslušných technický norem EN 1555 a pr EN 12202.

Dále se firma GWA, s.r.o. zabývá další nedílnou součástí k výše uvedenému, zajišťuje prodej , pronájem a servis svářecích agregátů a veškerých doplňků ke sváření. Dodává svářecí agregáty na tupo a elektrosvářečky a zajišťuje následný servis pro zákazníky.

Firma GWA, spol s r.o. úspěšně působí na trhu již 12 let . Snaží o hospodárnost a bezproblémovou instalaci a v tomto oboru se nadále se rozvíjí.

Obchodní podmínky:

Ke stažení: zde